BUDOP - Firma budowlana z Lublina
Firma budowlana z Lublina

Firma budowlana BUDOP – O nas

BUDOP jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Lublina, działającą głównie na terenie woj. lubelskiego. Swoje usługi oferujemy także na terenie Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Działamy w branży budowlano-remontowej już blisko 19 lat. Swoją historię rozpoczęliśmy od prac przy niewielkich realizacjach. Z czasem, gdy nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności rosły, przyjmowaliśmy do realizacji większe projekty, których efekty możecie Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Rzetelna firma budowlana

Nasza ekspertyza nie ogranicza się jedynie do wykonywania prac budowlanych i remontowych. Znajomość rynku i wiedza w zakresie prawa budowlanego i innych czynności, które trzeba zrealizować na poszczególnych etapach inwestycji, pozwala nam na świadczenie usług w zakresie zastępstwa inwestorskiego. Wsparcie naszej firmy budowlanej przy zdobywaniu dokumentacji, stosownych pozwoleń, doboru specjalistów i wyboru odpowiednich materiałów wielokrotnie pozwoliło na zoptymalizowanie budowy naszych klientów. Mamy tu na myśli zarówno odpowiednie tempo postępu prac, jak i jakość samej realizacji oraz współpracę z projektantami, firmami budowlanymi pełniącymi rolę podwykonawców, architektami czy utrzymaniem porządku w dokumentacjach.

Partnerzy

Nasi partnerzy: Sto Baumit, Caparol, Kleib, Weber, Swisspor, Austrotherm, Styropmin, Termoorganika, Semin, Ceresit, Sopro, Quick-Mix, Brilux, Greinplast, Cekol, Śnieżka, Dulux, Teknos, Dekoral.

Co robimy?

Nasza firma budowlana realizuje różne projekty tak na terenie Lublina, wybranych regionów Polski oraz Szwecji. Realizujemy roboty budowlane od wznoszenia budynków poprzez kompleksowe prace wykończeniowe. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w elewacjach budynków wielkoformatowych. Począwszy od trudnych, nietypowych prac przy fasadach z zastosowaniem wyrafinowanych materiałów dekoratorskich, skończywszy na indywidualnych rozwiązaniach w projektach budownictwa jednorodzinnego. Pełnimy także funkcję zastępstwa inwestorskiego i nadzoru budowlanego.

Projekty realizowane przez firmę Budop lubelskieProjekty realizowane przez firmę Budop lubelskieProjekty realizowane przez firmę Budop lubelskieZobacz więcej realizacji