BUDOP - Firma budowlana z Lublina
Firma budowlana z Lublina

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, działamy w woj. lubelskim niewyłączająca innych obszarów Polski oraz krajów UE. Oferujemy nasze usługi już blisko 15 lat. Zaczynaliśmy na terenie Lublina od małych realizacji, z czasem nabierając doświadczenia tak aby „sprostać” dużym projektom – przykłady realizacji  w galerii.

 

Mając na uwadze potrzeby rynku uruchomiliśmy usługę zastępstwo inwestorskie. Z pomocą naszych specjalistów przeprowadzimy dla Państwa kompleksową obsługę inwestycji. W Państwa imieniu uzyskamy pozwolenie na budowę, podejmiemy współpracę z architektem, architektami, autorami projektu – czyli wszystko co można uznać jako budowa domu. Na bazie własnych doświadczeń dobierzemy wysoko wyspecjalizowaną kadrę we wszystkich branżach (budowa domów, usługi remontowe, remonty, docieplenia, elewacje, instalacje elektryczne i sanitarne). Współpracujemy z firmami budowlanymi w woj. lubelskim. Każda z przekazanych inwestycji będzie pod nadzorem doświadczonych Inspektorów Nadzoru oraz Kierowników Budów. W trakcie realizacji inwestycji służymy profesjonalnymi konsultacjami tak by proces budowania odbywał się możliwie na najwyższym poziomie z uwzględnieniem stosowania najnowszych technologii w rozsądnej cenie.

 

Oferujemy kompleksowe usługi budowlano – remontowe wraz z przygotowaniem dokumentacji projektowej we współpracy z zaprzyjaźnionym biurem architektonicznym. Wskażemy potencjalne źródła finansowania inwestycji z uzyskaniem dotacji unijnej włącznie.

 

„Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą materiałową, komunikacja i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają proces budowania.”

Ciekawe Realizacje

Realizujemy różne projekty. Począwszy od wielkoformatowych elewacji, poprzez mniejsze, remonty, trudne wyprawy elewacyjne oraz dekoratorskie a skończywszy na indywidualnych rozwiązaniach w projektach budownictwa jednorodzinnego.

Projekty realizowane przez firmę Budop lubelskieProjekty realizowane przez firmę Budop lubelskieProjekty realizowane przez firmę Budop lubelskieZobacz więcej realizacji